Skip to content

Kilka słów o mnie :

Nazywam się Paula Kominek- Kuncicka. Jestem magistrem kosmetologii i podologii stąd nazwa „kosmetolożka-podolożka”. Studia licencjackie ukończyłam w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu, zaś studia magisterskie skończyłam w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.
Ukończyłam wiele ciekawych kursów z zakresu kosmetologii i podologii. Kształciłam się i nadal to robię u boku najlepszych.

Dziękuję z całego serca, bo to dzięki Wam mogę rozwijać się zawodowo!

Divider KK

Strona, którą właśnie przeglądasz jest poświęcona mojej pracy i wszystkim co z nią związane.  W zakładce blog dowiesz się wiele ciekawych rzeczy na temat podologii i laseroterapii u dzieci i dorosłych. Stopy jest to moja pasja, więc będzie dużo o stopach! Jestem właścicielką Instytut Laseroterapii i Podologii. Obecnie przyjmuję w kilku placówkach- w jakich ? Wszystkiego dowiesz się w zakładce “kontakt”. Do pacjentów podchodzę bardzo indywidualnie i holistycznie. Na moich wizytach otrzymasz konkretną i fachową wiedzę. 

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką na razie bezdzietną co mam nadzieje, że się wkrótce zmieni. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Na codzień niespokojny duch, pokręcona, szalona i rządna wiedzy mieszkana Susza.

Do miłego zobaczenia ! 

Wasza Kosmetolożka-Podolożka.

Estera Figura Fotografie-6

Kilka słów o mnie :

Nazywam się Paula Kominek- Kuncicka. Jestem magistrem kosmetologii i podologii stąd nazwa „kosmetolożka. podolożka”. Studia licencjackie ukończyłam w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu, zaś studia magisterskie skończyłam w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.
Ukończyłam wiele ciekawych kursów z zakresu kosmetologii i podologii. Kształciłam się i nadal to robię u boku najlepszych. Dziękuję wam z całego serca !

Divider KK

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką na razie bezdzietną co mam nadzieje, że się wkrótce zmieni. Stronę, którą właśnie oglądasz poświęcona jest promowaniu dobrych nawyków z pielęgnacji twarzy, ciała i przede wszystkim stóp. Stopy to moja pasja, więc będzie dużo o stopach ! Z pewnością na blogu ukaże się moja codzienność i z czym ciekawym zmagam się na co dzień  u siebie w gabinecie czy w innych placówkach, w których przyjmuję. Tak, jestem właścicielką Instytutu Laseroterapii i Podologii w małym miasteczku jakim są Prabuty. Żeby tego było mało przyjmuję również w prywatnej przychodni medycznej Medipunkt w Kwidzynie i w przychodni Medyk w Suszu.

o mnie2

Wykonawcą strony jest – Agencja reklamy Visual Art